TwierdzaMT2-Forum

Forum Prywatnego serwera TwierdzaMT2


#1 2011-02-27 19:29:05

 MetnalYoY

Przyjaciel

11080134
Skąd: unomixMt2 :D
Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Zgłoszenie na Gm By Marcin

1.Imię:Marcin Gala
2.Staż jako GM:Mam swój serwer ale nie poświęcam mu czasu mogę się wykazać gm'owaniem tutaj :d. A tak poza tym miałem trochę gm'ów i byłem 2 razy na dedykowanym serwerze
Mój serwer też na dedyku był (kumpel załatwił) ale wkradli się do bazy i serwer padł
3.Ile Grasz w Metin2:2.5 roku. Od kiedy były pierwsze pliki serwerowe rain'a od wtedy się bawię w metina i wkręciło mnie to
4.Dlaczego chcesz zostać GM: Chcę zostać gm'em ponieważ: znam się trochę na serwerach mam dużo wolnego czasu. Bardzo lubię grać w metina Poświęcam dużo uwagi i czasu. Mam wprawę w serwerach umiem rozpoznać cheatera. Na pewno będę pomagał graczą, jeśli będę mógł. Bardzo przestrzegam regulaminu i nigdy nie zostałem skarcony za nadużywanie przywileji.
5.Jaki Powinien Byc GM:Gm powinien wysłuchiwać prośb graczy. powinien pomagać graczą i pomagać teamowi jeżeli on zechce. Powinien przestrzegać regulaminu. Nie powinien wywyższać się jako że on ma większe przywileje.Gm też nie powinien karać za nic, wiem coś o tym ponieważ team bardziej uwierzy Gm'owi niż zwykłemu graczowi
6.Czy zawsze będziesz pomagał graczom:Zależy jakie będę miał przywileje. Jeśli będę mógł rozdawać item'y a gracz o nie poprosi to z wielką przyjemnością mu dam. Na pewno będę pomagał ale z umiarem co za dużo to nie zdrowo
7.Musisz Posiadać Team Speka3 : Dobrze pobieram
8.Umiesz Robić Coś Przy serwie i wiesz że umiesz to zrobić zawsze a nie że nie wiesz: Jeśli chodzi o to pytanie to zależy. Dla jednego umiem to znaczy że faktycznie dużo umiem a dla jednego umiem to znaczy ze umi ale źle.ale umiem parę rzeczy wystarczy wejść na serwer mój
Pliki serwerowe są bardzo łatwe i rozpoznawalne dla administratora nawet początkującego wystarczy znać angielski (podstawy)
Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie .
Dziękuje za poświęcenie mi czasu i pozdrawiam
Marcin

Ostatnio edytowany przez MetnalYoY (2011-02-28 18:25:16)


Czy lubię unomixMt2: TAK
Mój nick : GoQu
Królestwo: Jinno
gildia : PedoBear

Offline

 

#2 2011-02-28 19:44:38

[GA]Szeff

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 49
Punktów :   

Re: Zgłoszenie na Gm By Marcin

Na razie To Ty jesteś świetnym kandydatem na GMa i będę brał cie pod uwagę jesteś spoko
Niedługo wyniki

Offline

 

#3 2011-02-28 20:04:08

 MetnalYoY

Przyjaciel

11080134
Skąd: unomixMt2 :D
Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Zgłoszenie na Gm By Marcin

Bardzo się cieszę


Czy lubię unomixMt2: TAK
Mój nick : GoQu
Królestwo: Jinno
gildia : PedoBear

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.enaruto.pun.pl www.gikc.pun.pl www.narutograforum.pun.pl www.miasteczkodlacandy.pun.pl www.bud.pun.pl